Лікувально-діагностичний центр міжнародного інституту біологічних систем-Київ скоро відзначить своє п'ятиріччя.

Першого пацієнта на магнітно-резонансну томографію ми прийняли 10 жовтня 2010 року.

За цей час в нашому центрі пройшли дослідження тисячі пацієнтів. З кожним днем ми стаємо мудрішими і досвідченішими, а все більше число людей правильно проліковано, завдяки точній діагностиці. Магнітно-резонансна томографія, як відносно безпечний метод діагностики, стає все більш популярним. Вартість цього методу в Україні на порядок нижче, ніж у країнах Європи, хоча рівень фахівців і якість обладнання можуть навіть перевершувати європейські аналоги. Ось така парадоксальна ситуація.

Все більше людей розуміє, що це за дослідження - магнітно-резонансна томографія. Коли вона виконується і на які питання вона може відповісти. Часто на таке дослідження, як МРТ, звичайно, направляє лікар. Багато центрів вимагають від пацієнта направлення на дослідження. І це правильно. Адже в ньому направляючий лікар ставить  клінічну задачу лікарю-рентгенологу. Що потрібно подивитися, куди і на що звернути увагу. Але іноді, пацієнт хоче першим дізнатися правду про своє здоров'я і не завжди звертається до лікаря.

У таких випадках, ми проводимо комплексне обстеження головного мозку, хребта, суглобів, органів черевної порожнини або малого таза, коли пацієнт пред'являє скарги або неспокій ми намагаємось відповісти на його питання. Визначити зону інтересу допомагає наш рентгенолог до початку дослідження. Що робити далі і до якого фахівця звернутися стає зрозумілим після дослідження.

Сьогодні в Києві більше 40 центрів магнітно-резонансної томографії. Як вибрати той чи інший центр? Де зробити МРТ? І як правильно записатися на МРТ в Києві? Повірте, такі питання задає пацієнт і тоді, коли він був у свого лікаря і дізнався, що йому необхідно пройти мрт діагностику.

Не будемо приховувати, шановний пацієнт, що завдяки Вам ми не тільки слідкуємо за справністю і бездоганною точністю нашого обладнання, а й направляємо наших фахівців проходити щорічні стажування в провідних діагностичних центрах світу.

Так все ж, чому МРТ потрібно робити у нас?

1. Сьогодні ЛДЦ МИБМ - найбільша мережа центрів МРТ у світі. Аналогів немає. ЛДЦ МИБС-Київ - українсько-швейцарське підприємство, що входить до складу холдингу ЛДЦ МИБС.

ЛДЦ МИБС займає лідируючі позиції за кількістю досліджень у світі. Тільки в країнах СНД більше 70 філій. Планується відкриття широкої мережі в країнах Європи. Всі центри об'єднані в загальну телемедичну мережу, де в режимі реального часу результати дослідження проходять контрольну перевірку. Ймовірність діагностичної помилки зводиться до мінімуму. Працює відділ контролю якості та етики. Кожне дослідження перевіряється двічі.
2. Наш центр оснащений томографом SIEMENS з напруженістю магнітного поля 1,5 Тесла з унікальним програмним забезпеченням. Лише таке обладнання, спеціально розроблені програми і висококваліфікований персонал гарантують високу інформативність дослідження.
3. Ми не знищуємо результати дослідження, а зберігаємо їх і на прохання пацієнта або лікаря можемо передати їх в будь-яку точку світу за лічені хвилини.
4. У нашому центрі застосовується індивідуальний підхід до вимог щодо методики МРТ дослідження з урахуванням клінічної задачі.
5. Ми працюємо щодня з 7.00 до 23.00. Для вас WI-FI free, індивідуальний підхід і лояльність.
6. У нашому центрі чесні ціни.

УВАГА! Якщо Ви жодного разу не проходили МРТ діагностику в нашому центрі, ми приготували для Вас спеціальний гостьовий тариф - 480 гривень.

  Записатися на обстеження і отримати детальну інформацію можна за телефонами:

+38 (096) 729-78-88
+38 (063) 149-78-88
+38 (066) 469-78-88